Avaleht > Ettevõtlus > Kolmas sektor
 
 
 
 

Kolmas sektor

 

MTÜ Sooveere
Registrikood: 80266835
Aadress: Kesk 21-2, Ulila alevik, Tartu maakond, 61302
Tegevusala:  Ulila Keskuse ja Ulila aleviku igakülgsele arendamisele (k.a heakorra tagamine) kaasa aitamine, aleviku elanikele vaba aja veetmisvõimaluste pakkumine, keskkonnasäästliku ellusuhtumise propageerimine.
Kontaktisikud: Kristina Ermel, Margit Kumari
Telefon: 55542025
E-post: kristina@puhja.ee, margit.kumari@mail.ee

MTÜ Sepaka Käsitöökoda
Registrikood: 80315746
Aadress: Sepaka talu, Ridaküla küla, Tartu maakond, 61312
Tegevusala: käsitööalased õpitoad, käsitööalased laagrid, käsitöö müük/tellimine, kostüümide õmblemine ja laenutus karnevalideks, pidudeks ja lasteasutustele.
Kontaktisik: Ere Sepp- juhataja
Telefon: 55685352
E-post: ere.sepp@mail.ee
Koduleht: www.sepaka.ee 

MTÜ Perekas
Registrikood:80310001
Aadress: Õhtu 4, Tännassilma küla, Tartu maakond, 61316
Tegevusala: võimaluste loomine peredega inimeste enesearenduseks ja koolitusteks koduvallas, perede huvide kaitsmine koduvallas elluviidavate otsuste tegemisel, puudustkannatavate ja kriisiabi vajavate perede abistamine, peredele mõeldud tegevuste mitmekesistamine.
Kontaktisik: Riin Saadjärv
E-post: riinsaadjarv@gmail.com
Facebook konto

MTÜ Rämsi külaselts 
Registrikood:80219801
Aadress: Rämsi küla, Puhja vald, Tartu maakond, 61313
Tegevusala: kodanikualgatuse ja koostöö tugevdamine kohalikul tasandil, projektide koolituste ja ürituste läbiviimine.
Kontaktisik: Airi Mahla
Telefon: 5299183
E-post: airi@puhja.ee
Koduleht: www.uula.ee 

MTÜ Puhja Maanaiste Selts
Registrikood: 80030966
Aadress: Puhja vald, Tartu maakond
Tegevusala: käsitöö, reiside, ürituste organiseerimine, vaba aja sisustamine jm. 
Kontaktisikud: Nelli Uustalu- esimees, Niina Karu- juhatuse liige
Telefon: 53542244, 53020439
E-post: nelliuustalu@hot.ee, niina@puhja.ee

MTÜ Küla Arendamise Selts "Sääniku"
Registrikood: 80214117
Aadress: Mäeselja küla, Puhja vald, Tartu maakond, 61308
Tegevusala: selts tegutseb maaelu säilitamise ja maaelu arengule kaasa aitamise nimel.
Kontaktisikud: Kaarel Tuvike, Rutt Tuvike
Telefon: 7351269, 56659210, 56659816
E-post: rutt.tuvike@mail.ee

Hooneühistu Puhja-1
Registrikood: 80030794
Aadress: Viljandi tee 36-27, Puhja alevik, Tartu maakond, 61301
Kontaktisik: Üllar-Jaagup Ojaveer 
Telefon: 5287682
E-post: puhja.garaazid@gmail.com

Tantsuselts Opsal
Registrikood: 80026137
Aadress: Viljandi tee 24, Puhja alevik, Tartu maakond, 61301 
Tegevusala: rahvatantsu, -laulu ja -tavade kogumine, säilitamine ja tutvustamine; rahvatantsuhuviliste ühendamine; koostöö arendamine sarnaste ühendustega Eesti Vabariigis ja välisriikides; heategevus.
Kontaktisikud: Milvi Sepp, Kaja Udso
Telefon: 5154872 – Milvi Sepp, 5291773 – Kaja Udso, 7451344 - Puhja Seltsimaja
E-post: milvi@puhja.ee, kaja.udso@mail.ee





 

 
Üles
Tagasi

Sündmused

Mai 2017
E
T
K
N
R
L
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Küsitlus

  Kokku 0 vastamist
  Eelnevad küsitlused
 


Tarbijakaitseamet
Lasteabi